Home / Shop / Power Supply & Digital / SUGON3005D DIGITAL DC POWER SUPPLY 30V-5ASunshine SS-014 UV Green Oil Curing Repair Lamp RL-223-OR FLUX PASTE Sale!SUGON3005D DIGITAL DC POWER SUPPLY 30V-5A₨ 22,500 Original price was: ₨ 22,500.₨ 20,500Current price is: ₨ 20,500. - SUGON3005D DIGITAL DC POWER SUPPLY 30V-5A quantity + Add to cart Add to wishlist Category: Power Supply & Digital Tweet This Product Share on Facebook Pin This Product Description Additional information DescriptionSUGON 3005D ADJUSTABLE DIGITAL DC POWER SUPPLY WITH SHORT KILLER WITH MEMORY OPTION ( 30V-5A )Additional informationWeight5 kgRelated productsUNI-T UT33D+ LCD digital display Portable Precision Multimeter ₨ 3,500Sold out ! Sold out ! UNI-T UT33D+ LCD digital display Portable Precision MultimeterPower Supply & Digital ₨ 3,500 Read more Quick View Buy via WhatsApp Sunshine P-1503TA 15V 3A DC Regulated Power Supply ₨ 12,000 Original price was: ₨ 12,000.₨ 10,000Current price is: ₨ 10,000. - Sunshine P-1503TA 15V 3A DC Regulated Power Supply quantity + Add to cart Sale!Sunshine P-1503TA 15V 3A DC Regulated Power SupplyPower Supply & Digital ₨ 12,000 Original price was: ₨ 12,000.₨ 10,000Current price is: ₨ 10,000. Add to cart Quick View Buy via WhatsApp Sunshine 4 Digit Digital Multimeter DT 19N ₨ 4,500Sold out ! Sold out ! Sunshine 4 Digit Digital Multimeter DT 19NPower Supply & Digital ₨ 4,500 Read more Quick View Buy via WhatsApp RELIFE DT-01 Smart Pen Type Mini-Multimeter ₨ 3,500 - RELIFE DT-01 Smart Pen Type Mini-Multimeter quantity + Add to cart RELIFE DT-01 Smart Pen Type Mini-MultimeterPower Supply & Digital ₨ 3,500 Add to cart Quick View Buy via WhatsApp